Aryna Sabalenka Wta Sezon Sonu Turnuvasında Şartları Eleştirdi

[adinserter block="9"]
Son Güncelleme: 30 Ekim 2023
HABERİ PAYLAŞ:
Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika

Meksika'daki Wta Sezon Sonu Finallerine Maria Sakkari karşısında müthiş bir başlangıç yapan Sabalenka maç sonrası sosyal medya hesabından turnuva şartlarını eleştirdiği bir açıklama yayınladı.

Sabalenka " Bu akşam odaklanabildiğim, şartların üstesinden gelebildiğim ve iyi oynadığım için mutluyum. Wta'den ve Wta Finallerinde şu ana kadar yaşananlardan dolayı hayal kırıklığına uğradığımı belirtmek zorundayım. Bu gece basın toplantısında da söylediğim gibi bir oyuncu olarak Wta'in bizlere saygısızca davrandığını hissettim. Çoğumuzun böyle düşündüğünü sanıyorum. Finaller için beklediğimiz organizasyon seviyesi bu değildi. Dürüst olmak gerekirse kortta çoğu zaman hareket etmekte kendimi güvende hissetmedim, topun sıçraması tutarlı değildi ve biz düne kadar kortlarda antrenman yapamadık. Bu kadar çok konu ve güvensizlik benim için kabul edilebilir değil.

Tüm bunlara karşın, yerel turnuva organizatörlerine, son dakikaya kadar burayı inşa eden ve çalışan herkese takdirimi sunmak isterim. Biliyorum ki bu onların suçu değil, onların ve de Meksikalı seyircilerin onları sevdiğimi ve takdir ettiğimi bilmelerini istiyorum. Meksika'da olduğum için çok mutluyum, sadece Wta'den ve bu durumdan mutsuzum.

[adinserter block="9"]
0 0 oy
Haber Değerlendirmesi
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

Benzer Haberler

magnifiercross