23. Cumhuriyet Kızları Turnuvasında Ana Tablo Maçları Başlıyor

[adinserter block="9"]
Son Güncelleme: 23 Ekim 2023
HABERİ PAYLAŞ:
Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika

Cumhuriyet Kızları turnuvasında ana tablo kuraları çekildi. Tekler ana tablosunda dokuz Türk tenisçi mücadele edecek. İpek Öz turnuvanın 2 numaralı seribaşı ismi olarak en yüksek seribaşı tenisçimiz. Öz ilk turda bir diğer temsilcimiz Ayla Aksu ile eşleşti. Turnuvada elemeleri geçen tek tenisçimiz Melis Sezer ilk turda kendisi gibi elemelerden gelen Eva Garkusha ile mücadele edecek. Bu turnuvada 2019 yılında final oynayan aynı zamanda Ted Spor Kulübü sporcusu Pemra Özgen ilk turda Victoria Mikhaylova ile karşılaşacak.

Genç ve gelecek vadeden Leyla Nilüfer Elmas WC ile dahil olduğu ana tablo ilk turunda 5 numaralı seribaşı Dejana Radanovic ile eşleşirken, bir başka WC'lı temsilcimiz Defne Çırpanlı, Anna Snigireva karşısında tur mücadelesi verecek. Bu turnuvada en tecrübeli oyuncularımızdan biri olan Çağla Büyükakçay turnuvada 6 numaralı seribaşı olarak yer alıyor, rakibi ise Martyna Kubka. Turnuvanın tekler ana tablosunda yer alan diğer 2 temsilcimiz ise turnuvaya Türkiye Şampiyonu ünvanıyla gelen Başak Eraydın ve Şehrazat Dağcı.

Turnuvanın çiftler kategorisinde de 11 Türk raket mücadele edecek. Turnuva Ted Spor Kulübünde ücretsiz izlenebiliyor. Turnuvanın salı günkü maç programı:

[adinserter block="9"]
5 1 oy
Haber Değerlendirmesi
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

Benzer Haberler

magnifiercross