Djokovic'in Nadal'a cevabı: Elbette katılmıyorum

[adinserter block="9"]
Son Güncelleme: 11 Ekim 2023
HABERİ PAYLAŞ:
Tahmini Okuma Süresi: 2 dakika

Novak Djokovic, Nadal'ın görüşmelerine karşı olduğunu açıkladı. Novak Djokovic, Rafael Nadal'ın, Sırp oyuncunun akranlarından daha fazla tekler birinciliği kazanamaması halinde hayal kırıklığına uğrayacağı yönündeki görüşüne katılmadığını söyledi.

Nadal, bir aydan kısa bir süre önce İspanyol televizyon kanalı Movistar+'a şöyle konuştu: "Basit bir nedenden dolayı hayal kırıklığına uğramıyorum; imkanlarım dahilinde, bir şeyleri kendim için gerçekleştirmek için elimden geleni yaptım." “Novak'ın bu konuda benden daha yoğun bir şekilde hissettiğini düşünüyorum. Eğer bunu başaramamış olsaydı, bu onun için daha büyük bir hayal kırıklığı olabilirdi. Belki de bu yüzden yaptı. Hırsını maksimuma çıkarma yeteneğine sahip olduğunu düşünüyorum. Sanırım ben de hırslıydım ama biraz daha sağlıklıydım, bu da olaylara farklı bir açıdan bakmamı sağladı."

Sportal'a verdiği röportajda Djokovic'ten Nadal'ın sözleri hakkında yorum yapması istendi. “Yorumlarının internette yayıldığını, birçok kişinin bunun hakkında konuştuğunu gördüm. Herkesin kendi fikri, belli bir bağlamda başkasını nasıl yorumladığı vs. hakkı vardır. Söyleyebileceğim tek şey bu. Rafa harika bir şampiyon ve ona büyük bir şampiyon, en büyük rakibim ve oyunumu şekillendirmeye ve elde ettiğim sonuçlara katkıda bulunan bir oyuncu olarak saygı duyuyor ve takdir ediyorum." dedi Şunları ekledi: "Onun veya Roger Federer hakkında olumsuz bir şekilde konuşmak gibi bir niyetim yok; onlara olan saygım, sahip olabileceğim bazı olumsuz düşüncelerin yerine geçer. Yine söylüyorum, bu Rafa'nın görüşü ve ben elbette buna katılmıyorum. Benim de bir fikrim var ama bu konunun daha da derinlere gitmesini istemediğim için paylaşmayacağım. Buna gerek yok."

Röportaj Jelena Medic

İngilizce Kaynak Tennismajors.com

[adinserter block="9"]
5 2 oy
Haber Değerlendirmesi
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

Benzer Haberler

magnifiercross